Team

ULKA

Bardzo lubię swoją pracę, z chęcią poświęcam jej swój czas. Zawód fryzjera-stylisty od zawsze mnie fascynował. Codzienna praca sprawia mi przyjemność i daje poczucie satysfakcji. Każdego dnia zdobywam nowe doświadczenie, które mam okazję wykorzystać. Cieszę się, że pracując w profesjonalnym studiu fryzjerskim mam możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności. Widok zadowolonych klientów daje poczucie spełnienia i radości oraz motywuje do dalszej pracy. Serdecznie zapraszam na usługi fryzjerskie zarówno nowych jaki stałych klientów

Agnieszka

Jestem fryzjerką-stylistką, ponieważ uwielbiam kontakt z ludźmi. Ba!.... nie tyle sam kontakt, co pomaganie, poprzez moje umiejętności i doświadczenie już piętnastoletnie, czuć się lepiej i piękniej. Jest to kontrakt wiązany, ponieważ zadowolenie moich klientów, przynosi mi ogrom satysfakcji, a to determinuje mnie do dalszego rozwoju i pracy, którą kocham. I cóż mogę na koniec?... Mogę tylko mieć nadzieję, że ta "miłość" nigdy się nie skończy. Pozdrawiam i zapraszam na przygodę z włosami

Grażyna

Od najmłodszych lat interesuje się fryzjestwem. Po ukończeniu szkoły fryzjerskiej podjęłam pracę w tym zawodzie. To co robię wykonuje z pasją, lubię nowe wyzwania, chętnie uczestnicze w warsztatach fryzjerskich gdzie pogłębiam swoją wiedzę. Za moją długoletnią pracę zostałam nominowana przez szefa i nagrodzona przez Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Rudzie Śląskiej złotą Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Cieszę się bardzo że mogę pracować i uczyć się od mistrza Polski i wicemistrza świata.

Monika

W Studio Fryzjerskim Damian Duda pracuję 10 lat. Jestem osobą uśmiechniętą i gadatliwą. Bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi. Zawód ten wykonuję z pasją, daje mi on dużo satysfakcji. Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem, oraz inwidualnie do każdego klienta. Uśmiech zadowolonego klienta jest dla mnie bezcenny. Skorzystaj z moich usług, a dam wszystko z siebie byś był zadowolony.

Jola

Od dziecka marzyłam o zawodzie fryzjera ,ponieważ zawsze mnie to fascynowało.Z powodzeniem zdałam egzamin czeladniczy i później egzamin mistrzowski.W studiu fryzjerskim Damian Duda rozwijam skrzydła i spełniam marzenia.Cały czas uczę sie i zdobywam doświadczenie.Praca w tym zawodzie daje mi wiele satysfakcji.

Agnieszka

Już jako nastolatka zdałam sobie sprawę, że praca fryzjerki-stylistki to wymarzone zajęcie dla mnie. Ten kreatywny zawód daje mi wiele satysfakcji, staram sie być na bieżąco z trendami w modzie i fryzjerstwie, jestem pogodna, wrażliwa na piękno, cenię sobie kontakt z ludźmi. Jestem szczęśliwa, iż mogę kontynuować pracę w studio fryzjerskim "Damian Duda", gdyż w ten sposób ciągle rozwijam się pod okiem Mistrza. Serdecznie zapraszam.

Karolina

Jestem fryzjerką z mnóstwem energii i jeszcze większą ilością nowych pomysłów. Praca w salonie mistrza jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem, a każdy dzień to nowe ciekawe wyzwanie. Wszystkie klientki i klientów charakteryzuje indywidualnie, wykorzystując nabyte umiejętności w szkole fryzjerskiej. Fryzjerstwo jest moją pasją w której wykorzystuję moją energię i pomysły inspirowane najnowszymi trendami mody tak by każdy klient wychodził z salonu zadowolony.

Wiktor

Jestem fryzjerem pełnym pozytywnej energii której nigdy mi nie brakuje, swoją prace wykonuję z pełnym skupieniem i uśmiechem na twarzy. Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem i pokorą, moją misją jest dać Wam poczucie bezpieczeńtwa i pewność że zawsze będziecie zadowoleni z mojej pracy, na koniec chciałbym dodać że każdy zasługuje na to aby czuć się pięknym i pamiętaj że zawsze Ci w tym pomogę zapraszam