Ilona

Fryzjerstwo jest moim wielkim zamiłowaniem i powołaniem, ale i również moją drogą do rozwoju zawodowego i osobistego. Praca jest dla mnie sztuką a rozwój zawodowy, rozwój osobisty wyzwaniem jako forma tworzenia czegoś nowego dla siebie, innych i bycia w ciągłej inspiracji. Tworząc piękno swojej pracy każdego dnia, pragnę stworzyć nowe spojrzenie na ten kreatywny zawód. Moje chęci tworzenia nowej wizji tego zawodu idą w parze z potrzebami naszego rynku pracy. Osiągnięcia: Zbyt wielkie słowa na ten czas… Gdy już mam się czymś chwalić to z pewnością tym, że wykonując swój zawód robię to co kocham całą sobą, robię sztukę czyli to co robię najlepiej i nie wyobrażam sobie robić coś innego… Trener jako ja, to największe osiągnięcie które, daje mi możliwość pracy z nowym świeżym spojrzeniem.

Ulka

Bardzo lubię swoją pracę, z chęcią poświęcam jej swój czas. Zawód fryzjera-stylisty od zawsze mnie fascynował. Codzienna praca sprawia mi przyjemność i daje poczucie satysfakcji. Każdego dnia zdobywam nowe doświadczenie, które mam okazję wykorzystać. Cieszę się, że pracując w profesjonalnym studiu fryzjerskim mam możliwość ciągłego podnoszenia umiejętności. Widok zadowolonych klientów daje poczucie spełnienia i radości oraz motywuje do dalszej pracy. Serdecznie zapraszam na usługi fryzjerskie zarówno nowych jaki stałych klientów

Agnieszka

Jestem fryzjerką-stylistką, ponieważ uwielbiam kontakt z ludźmi. Ba!.... nie tyle sam kontakt, co pomaganie, poprzez moje umiejętności i doświadczenie już siedmioletnie, czuć się lepiej i piękniej. Jest to kontrakt wiązany, ponieważ zadowolenie moich klientów, przynosi mi ogrom satysfakcji, a to determinuje mnie do dalszego rozwoju i pracy,która kocham. I cóż mogę na koniec?... Mogę tylko mieć nadzieję, że ta "miłość" nigdy się nie skończy. Pozdrawiam i zapraszam na przygodę z włosami

Asia

Jestem osobą spokojną, pomysłową, spostrzegawczą, odpowiedzialną i cenię piękno oraz poczucie estetyki. Z moimi klientami mam bardzo ciepłe relacje co sprawia, że ufają mi i pozwalają na zmianę swojego wizerunku.

Grażyna

Od najmłodszych lat interesuje się fryzjestwem. Po ukończeniu szkoły fryzjerskiej podjęłam pracę w tym zawodzie. To co robię wykonuje z pasją, lubię nowe wyzwania, chętnie uczestnicze w warsztatach fryzjerskich gdzie pogłębiam swoją wiedzę. Za moją długoletnią pracę zostałam nominowana przez szefa i nagrodzona przez Cech Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Rudzie Śląskiej złotą Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Śląskiego. Cieszę się bardzo że mogę pracować i uczyć się od mistrza Polski i wicemistrza świata.

Monika

W Studio Fryzjerskim Damian Duda pracuję 10 lat. Jestem osobą uśmiechniętą i gadatliwą. Bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi. Zawód ten wykonuję z pasją, daje mi on dużo satysfakcji. Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem, oraz inwidualnie do każdego klienta. Uśmiech zadowolonego klienta jest dla mnie bezcenny. Skorzystaj z moich usług, a dam wszystko z siebie byś był zadowolony.

Jola

Od dziecka marzyłam o zawodzie fryzjera ,ponieważ zawsze mnie to fascynowało.Z powodzeniem zdałam egzamin czeladniczy i później egzamin mistrzowski.W studiu fryzjerskim Damian Duda rozwijam skrzydła i spełniam marzenia.Cały czas uczę sie i zdobywam doświadczenie.Praca w tym zawodzie daje mi wiele satysfakcji.

Ewa

Gdy miałam 4 lata powiedziałam"Będę fryzjerką" i dziś nią jestem z 16letnim doświadczeniem. Dołączenie do zespołu Vice-Mistrza Świata we Fryzjerstwie to dla mnie wielki zaszczyt i możliwość doskonalenia umiejętności oraz zgłębiania wiedzy. Strzyżenia męskie,damskie z odpowiednią koloryzacją,a także sploty,upięcia i warkocze to mój żywioł. Zależy mi aby fryzury były efektowne i funkcjonalne na codzień,dlatego dobieram je indywidualnie dla danej osoby. Największą satysfakcję czuję gdy klienci wracają do mnie podczas kolejnych wizyt w Studio. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Agnieszka

Już jako nastolatka zdałam sobie sprawę, że praca fryzjerki-stylistki to wymarzone zajęcie dla mnie. Ten kreatywny zawód daje mi wiele satysfakcji, staram sie być na bieżąco z trendami w modzie i fryzjerstwie, jestem pogodna, wrażliwa na piękno, cenię sobie kontakt z ludźmi. Jestem szczęśliwa, iż mogę kontynuować pracę w studio fryzjerskim "Damian Duda", gdyż w ten sposób ciągle rozwijam się pod okiem Mistrza. Serdecznie zapraszam.